додому суспільство Тернопільський залізничний вокзал – найкращий в Україні

Тернопільський залізничний вокзал – найкращий в Україні

605

Тернопільський залізничний вокзал – найкращий в Україні. Почесну відзнаку, перехідний прапор та грошову винагороду отримав колектив залізничного вокзалу станції «Тернопіль» від керівництва Укрзалізниці. У 2012 році працівники вокзалу показали найкращий результат у роботі серед вокзалів всієї країни.

Майже 4 мільйони 800 тисяч людей у 2012 році скористалися послугами тернопільського залізничного вокзалу. Почесне звання найкращого в Україні тернопільський вокзал отримав не даремно, вважає його начальник. Це велике досягнення і заслуга, насамперед, колективу.

Михайло Жуков, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»: "Загалом у минулому році вокзал спрацював добре,отримавши чистий прибуток 1 мільйон 225 тисяч гривень, що на 331 тисячу більше, ніж за аналогічний період 2011 року. Не зважаючи на проблеми, які існують, і труднощі, які колективу вокзалу доводиться долати, зобов’язання та плани у абсолютній більшості виконуються".  

Сьогодні на залізничному вокзалі станції «Тернопіль» працює 133 людини. Вони щодня старанно працюють аби тернополяни та гості міста змогли дістатися у будь-який куточок України. Проте залишається на залізниці і чимало невирішених питань: реформування галузі, зношення вагонів. Та навіть у таких умовах тернопільським залізничникам вдалось завоювати звання найкращих. Налагоджена робота, зростання доходів та великий пасажиропотік – ось запорука їхнього успіху.

Богдан Яворський, начальник пасажирської служби Львівської залізниці: "Фінансово-економічна ситуація у нас не дуже стабільна, але кращих з кращих, як бачите, визначаємо. І там список цілий є. Але серед вокзалів – це один тернопільський вокзал займає перше місце".  

Андрій Мельничук, заступник начальника головного управління пасажирських перевезень «Укрзалізниці»: "Характеристика Укрзалізницею вашого колективу позитивна. На скільки нам відомо, то це злитий, дружній, робочий колектив,який виконує всі свої показники і поставлені на нього задачі".

Не втратити почесне звання найкращого вокзалу – таке завдання поставив перед собою колектив залізничного вокзалу станції «Тернопіль» і на 2013 рік.