додому суспільство Тернопільський майдан переїхав на 5 поверх обласної ради і живе там повноцінним...

Тернопільський майдан переїхав на 5 поверх обласної ради і живе там повноцінним життям

430

Тернопільський майдан переїхав на п'ятий поверх приміщення обласної ради на вулиці Грушевського, 8. Туди щодня приходить щонайменше 200-300 людей. Там же працюють, записуються в загони самооборони та контролюють ситуацію.

З 24 січня у приміщені на Грушевського, 8 оселились євромайданівці. Тут чергують та слідкують за київськими подіями. На кухні п'ятого поверху обладміністрації кипить робота. Жінки-волонтерки готують обід для активістів.

Пані Олександра, допомогає на кухні: " – Підтримуємо бутербродами, чаями, салом.

– Ви зараз обід для кого готуєте?

– Це ми готуємо і на вулиці стоїть оборона, і тут і всі люди. Небайдужі".

Пані Елеонора, допомогає на кухні: "А продукти приносять люди, от жіночка зробила  вінігрет, принесла, яйці варені. Ще там от розпаковуємо пакети, люди не жаліють нічого. Прийшла якось жінка і каже на російській мові: я спекла пиріжки, з картоплею, капустою, переживала чи добрі. Але є такі, які байдужі".

Ввечері сюди приходить більше 300 людей, розповідає  комендант та депутат Тернопільської облради Назар Яворський. Тут на 5 поверсі облради і записують охочих на Київ.

Назар Яворський, депутат Тернопільської обласної ради, комендант: "Є добровольці, які забезпечують охорону громадського порядку, адже це дуже важливо, щоб нічого не було пошкоджено, щоб не було жодних провокацій, щоб було все спокійно. Є добровольці, які ведуть охорону, є добровольці, які готують їсти, є люди, які проводять запис в загони самооборони, люди просто зголошуються і залишають телефони, аби бути корисними у разі потреби".

Люди кажуть, що в жодному випадку не блокують і не заважають роботі працівників облдержадміністрації.