додому Головні Тернопільську ОДА знову “замінували” (оновлено)

Тернопільську ОДА знову “замінували” (оновлено)

405

Тернопільську облдержадміністрацію вкотре “замінували”. Про це повідомили телефоном близько 14 год у приймальню голови ОДА. Працівників установи евакуювали, спецслужби перевірили приміщення, проте ні вибухівки, ані підозрілих предметів не знайшли, заспокоюють правоохоронці.  Кажуть, хто телефонував і звідки – поки що невідомо.

Чи то чиїсь безглузді жарти, чи хтось хоче таким чином приспати пильність чиновників та правоохоронців, але повідомлення про те, що обласну державну адміністрацію замінували, надходить вже третій раз за останні 2 місяці. Телефонують щоразу в ОДА. Сьогодні дзвінок пролунав близько полудня в приймальню голови. Працівників установи евакуювали, а саме повідомлення одразу перевірили спецслужби. На щастя, кажуть, як і в попередні рази, інформація не підтвердилась.

– До наших дій були залучені кінологи, вибухотехніки… Предметів, які би становили якусь небезпеку для людей, не виявлено, – каже т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області Олександр Богомол.

Хто телефонував цього разу і звідки поки не знають. В ОДА кажуть, по Україні таких дзвінків останнім часом – сотні.

– Всі дзвінки, які поступали останнім часом, робились з території Луганської та Донецької областей, де перебувають зараз незаконні терористичні угрупування, і це є продовженнями спроб дестабілізувати роботу органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, щоб порушити життєдіяльність областей, – говорить голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.