Головна Головні Тернопільську “Ниву” розпустили

Тернопільську “Ниву” розпустили

486

Тернопільску “Ниву” розпустили. У футбольному клубі розірвали контракти із усіма гравцями і працівниками. Нинішні власники “Ниви”, які минулоріч придбали команду, більш як півроку не фінансували клуб. Відтак президент “Ниви” Степан Рубай вирішив розпустити команду. Подальша доля ФК “Нива” невідома, хоч наразі клуб офіційно ще існує.

– Офіційно команда ще не знялася з чемпіонату, тому що вже багато різних інтернет-сайтів написали, що офіційна інформація, команда зникла, все – поки що ще команда не зникла. Але 2 лютого відбулись загально-командні збори в нас в Тернополі, де був президент, директор клубу. Гравцям повідомили, що з ними розірвуть контракти, їм дадуть статус вільного агента, так само зі всіма працівниками розірвали контракти, – розповідає колишній прес-аташе ФК “Нива” Тернопіль Андрій Тихий.

Звідси можна констатувати, що команду “Нива” наразі не ліквідували, а розпустили, каже Андрій Тихий.

– Наразі зараз керівництво наше тернопільське буде передавати документи, печатки на Львів, тому що власники клубу львівські і вже вони будуть безпосередньо приймати рішення по команді, що з нею далі робити, – каже Андрій Тихий.

Проте надію для фанів “Ниви”, що клуб із майже сорокарічною історією збережуть, залишається.

– Всеодно тернопільське керівництво, президент, директор, вони не хочуть, щоб такий бренд як “Нива” зникав і зараз йдуть консультації, що можливо якийсь буде ребрендинг “Ниви” і вони вже власними силами, можливо ще якісь тернопільські бізнесмени долучаться до цього, щоб можливо клуб з літа заявиться в другу лігу, тобто щоб “Нива” остаточно не зникла, а дальше продовжила існування, – говорить  Андрій Тихий.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here