додому Новини Тернопільському “Карітасу” потрібні продукти для приготування теплих обідів потребуючим

Тернопільському “Карітасу” потрібні продукти для приготування теплих обідів потребуючим

1337

Волонтери просять допомогти одиноким тернополянам продуктами харчування. Ще із березня тернопільський “Карітас” реалізовує проект “PRO_Милосердя”. Небайдужі тернополяни їздять по домівках потребуючих та доставляють теплі обіди. Проте зараз благодійники і самі потребують допомоги, зокрема просять приносити продукти, аби було з чого готувати страви.

Щопонеділка о 12 волонтери “Карітасу” відвідують потребуючих тернополян та привозять їм обід. Проект “PRO_Милосердя” старнував в березні цього року. Небайдужі відвідують дванадцять потребуючих, які не можуть приготувати собі поїсти. Та привозять до їх домівки гарячі стави, які готують на кухні “Карітасу”.

– Як правило, це є перша, друга страва, салат і булочка, чи йогурт, от такий стандартний набір. Ми старалися так, щоб він був розрахований, скажімо, порція не на один прийом їжі, а щоб людина могла принаймні собі на два рази розділити. Бо не всі мають можливість приготувати, а для когось навіть важко собі підігріти їжу, тому ми стараємося привезти ту їжу ще теплою, щоб людина одразу могла собі поообідати, – розповідає соціальний працівник проекту “Домашня опіка” Марія Процик.

Проте зараз волонтери і самі потребують допомоги. Небайдужих тернополян просять приносити до “Карітасу” продукти, аби було з чого готувати гарячі обіди.

– Потреба є наразі в таких продуктах елементарних. Крупи і макарони, ми стараємося, щоб цей обід був більш-менш збалансований, щоб люди могли ситно пообідати. Для того ми їм робимо і котлетки, і запікають курку, і відбивну, тобто щоб цей обід був ситний. І якщо є бажаючі, ми би просили таких людей, які в змозі підтримати наш проект, які хотіли б долучитися, можливо фінансово, чи тими самими продуктами, вони можуть принести будь які продукти сюди у Карітас у їдальню і сказати, що це для проекту “PRO_Милосердя”, каже Марія Процик.

Також у “Карітасі” діє їдяльня, де харчують потребуючих тернополян.