додому АТО Тернопільські волонтери просять демобілізованих повернути спорядження

Тернопільські волонтери просять демобілізованих повернути спорядження

453

vlcsnap-2015-05-14-13h35m29s230Тернопільські волонтери просять демобілізованих повернути спорядження. В Логістичному центрі закликають тих, хто повернувся з війни, провести ревізію свого майна і повернути волонтерам речі. Бо доукомплектовувати бійців наразі набагато складніше, ніж раніше.

В Логістичному складі допомоги бійцям просять усіх демобілізованих речі, які колись Вам надали волонтери, повертати на склади. Вони вкрай необхідні тим, хто сьогодні на Сході. Волонтери надіються, що демобілізовані хлопці позитивно віднесуться до такої ініціативи.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Склади Логістичного центру допомоги бійцям АТО – порожні

– Ми маємо перелік речей, які ми давали, такі як тепловізори, генератори, інші речі, добре, якщо вони збереглися, вціліли. Сподіваємося на розуміння тих людей. Ми не хочемо у Вас забирати, але вибачте, ми в таких умовах. Ми не є Міністерством, яке володіє надприбутками чи іншими сумами. З тої маленької дещиці пробуємо зробити максимальну користь. Власне прохання до тих, хто демобілізується, якщо у Вас є такі речі приходьте, будемо раді, – закликає завідувач І складу Логістичного центру допомоги бійцям АТО Тарас Герман.

Такі випадки, коли допомогу повертали на склад Логістичного центру, вже були, каже Тарас Герман.

– Дуже приємно, були випадки, коли хлопці забирали, ми їх повністю комплектували, в той час було більше можливостей, вони прийшли і кажуть по якихось причинах мене не беруть, все віддали, дуже приємно, – каже Тарас Герман.

Речі, які раніше волонтери дали бійцям, яких нині демобілізували, просять приносити на Логістичний склад допомоги бійцям АТО.