додому Головні Тернопільські танцівники повернулися з нагородами зі змагання UK Open Dance Festival

Тернопільські танцівники повернулися з нагородами зі змагання UK Open Dance Festival

433
Перше, третє та четверте місця. Тернопільські танцівники повернулися з нагородами зі змагання UK Open Dance Festival, що відбувалися в англійському місті Бормут. Україну, а зокрема і Тернопіль представляли три танцювальні пари. Впродовж тижня вони конкурували з танцівниками з Англії, Китаю, Польщі та інших країн світу. Як це виступати на міжнародних аренах та представляти Україну під час війни, танцюристи розповіли нашій Тетяні Скибі.

UK Open Dance Festival – один з найлегендарніших турнірів Великобританії, який щороку збирає танцівників з усього світу. Цьогоріч учасниками змагань, які відбувалися в англійському місті Бормут, стали танцівники з Тернополя. Вони не лише змогли заявити про себе, а й стати призерами конкурсу. Чемпіонами у категорії Юніори стали Костянтин Гоголь та Софія Янко.

Костянтин тримає у руках кубок і досі не вірить, що ця нагорода – їхня. Адже українським танцівникам довелося конкурувати з не менш сильними та професійними конкурентами з Англії, Китаю, Америки, Польщі та інших країн світу. Такого результат, каже хлопець, не вдалось би досягти без їхньої з партнеркою спільної наполегливості, щоденної роботи та танцювального досвіду, для Костянтина – це дев`ять років тренувань.

Тернопіль також представляли Анастасія та Роман. Додому вони повернулися із бронзовими нагородами. В час повномасштабного вторгнення кажуть, українські танцівники відчувають на міжнародних аренах неабияку підтримку. Тож, на паркеті танцівникам залишається тільки побороти хвилювання та донести до глядачів справжні емоції танцю, які вони відчувають.

Олександр та Злата – наймолодша танцювальна пара, але не менш професійна з тернопільської команди. Вже п`ять років вони танцюють разом, на їхньому рахунку участь у змагання різного рівня. На UK Open Dance Festival виступали в наймолодшій категорії до десяти років та зуміли посісти четверте місце. Вірять, що перші місця у них ще попереду.

Тернопільські танцівники студії Олександра Мулляра та його дружини Катерини вже не вперше виступають на міжнародних танцювальних змаганнях такого рівня. За п`ятнадцять років вони виховали Чемпіонів і фіналістів чемпіонатів світу та України. Участь у таких конкурсах, переконані, дає їхнім вихованцям неоціненний досвід.
Олександр Мулляр, тренер, каже: “Ми завжди стараємося дітей налаштувати на те, що це все рівно не останній їхній конкурс. Який би результат не був зараз не важливо – ти все рівно повинен дальше працювати. Якщо ти виграв – ти не повинен розслабитися. Тому що якщо ти сьогодні виграв, розслабився, ти завтра програєш. Так само якщо ти не виграв, ти не можеш опускати руки, не можеш впадати в якісь депресії”.

На разі танцівники не уявляють свого життя без бальних танців. Вони продовжують навчатися у звичайних школах та чи не кожного дня приходити та тренуватися у танцювальній студії, аби про Україну та Тернопіль – чули в різних куточках світу та все частіше піднімався синьо-жовтий стяг.