додому духовність Тернопільські священики закликають до спільної посиленої молитви

Тернопільські священики закликають до спільної посиленої молитви

619

Тернопільські священики закликають до спільної посиленої молитви. З таким проханням до вірян звернувся Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. Сьогодні, в День Соборності України, згідно з благословенням Блаженнішого Святослава, у кожному храмі УГКЦ відбуваються Святі Літургії за український народ.

В Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці таке богослужіння розпочнеться о 13 годині. Від сьогодні щодня о 13 там відправлятимуть молебен. Також в усіх храмах відбуваються молитовні чування.

У тернопільських храмах посилено моляться за український народ, мир і спокій у державі. Після кожного богослужіння в церквах люди в цьому наміренні відмовляють три молитви "Отче наш" та  три "Богородице Діво". Священики просять посилено молитися і вдома.

Отець Андрій Янішевський, сотрудник Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі: "Три рази "Отче наш" і три рази "Богородице Діво" після кожої Служби Божої і  в приватний спосіб, щоб кожна християнська родина, щоб практикувала, на робочих місцях, хто де може, щоб звертатися і просити Божої ласки".

Отець Орест Павліський, сотрудник Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі: "Вдома, ввечері, з дітьми спільно молимося вервиці, молитву молебна прочитати. Тобто спільна молитва є дуже сильною. Я думаю, що сьогодні ми маємо спільно об'єднатися  саме в молитві всі українці".

В Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі щодня о 13 годині за український народ відправлятимуть молебен. А ввечері після Служби Божої о 18 годині відбуватимуться молитовні чування.

Отець Орест Павліський, сотрудник Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі: "Запрошую всіх до спільної молитви. Нехай Господь Бог прийме саме соборність, об'єднання, єднаймося в молитві, цього просить наш Патріарх і цього просимо ми наших вірних. І можливо більше такої любові, взаємоповаги, толерантності одне до другого. Це повинно бути видно, що ми просимо, а коли щось просимо Господь повинен бачити, що ми достойні це прийняти. Бо якщо просимо, а не міняємося, якщо просимо, а не стаємо кращими Господь Бог нам нічого не дасть. Тому запрошую всіх нас до великої взаємної любові. Бог є любов і в цій любові Він нам дає і забирає. Зараз маємо ситуацію, яка є складною, але віримо, що  Бог все змінить на краще, тільки треба бути всім разом".