Головна Головні Тернопільські підприємці під стінами ОДА вимагали відмінити штрафи для малого і середнього...

Тернопільські підприємці під стінами ОДА вимагали відмінити штрафи для малого і середнього бізнесу

460

Сьогодні представники профспілки підприємців “Захист справедливості” провели акцію протесту “Зупинимо владний геноцид українського народу” під Тернопільською облдержадміністрацією. Пікетувальники вимагали відмінити штрафи для малого і середнього бізнесу, впровадити право на сімейний бізнес, ввести жорсткий контроль заробітних плат для керівників державних підприємств, суддів і інших високопосадовців, а також виступали проти підняття пенсійного віку в Україні та інше. 

20 лютого, у день пам’яті Героїв Небесної Сотні, підприємці Тернопільщини провели акцію протесту під облдержадміністрацією “Зупинимо владний геноцид українського народу”. Пікетуючі вшанували пам’ять загиблих на Майдані Незалежності під час Революції гідності і озвучили політичні та економічні вимоги до влади.

– Гідну пенсію, гідне життя нам, щоб вони проводили дійсні, а не псевдореформи. Щоб у державі дійшли до того, щоб не було, коли йде війна, не можуть бути в одних мізерна зарплата, а в інших – 350 тисяч і з всякими різними добавками, – каже голова профспілки Наталія.

Окрім того пікетувальники вимагали перегляду чинних тарифів з метою доведення їх до економічно обґрунтованих, відмінити штрафи в 96000, 320000 грн для малого і середнього бізнесу, впровадити право на сімейний бізнес, не допустити підняття пенсійного віку та ввести жорсткий контроль заробітних плат для керівників державних підприємств, суддів і інших високопосадовців.

Під Тернопільською облдержадміністрацією зібралися підприємці, пенсіонери, молодь та інтелігенція з різних районів нашої області. Всі вони виступають за одне. Та в кожного є своя думка щодо покращення життя у нашій країні.

Подібні акції уже відбулися у дев’яти містах України . Сьогодні ж разом із тернополянами акцію протесту “Зупинимо владний геноцид українського народу” провели і в Хемельницькому.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here