![vlcsnap-2021-08-17-14h14m24s949](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/vlcsnap-2021-08-17-14h14m24s949-640x360.jpg)
Тернопільські освітяни перші в Україні створили інноваційний освітній проєкт. Його назва – “Навчаємось дистанційно”. Це формат онлайн-занять з дев’ятнадцяти навчальних предметів для учнів усіх класів, включаючи дошкільну та інклюзивну освіту. Головна мета проєкту – забезпечити фідбек між вчителем і учнем під час дистанційного навчання з використанням інтерактивних засобів і авторських “родзинок”.