Головна Головні Тернопільські міліціонери викрили групу, яка надавала сексуальні послуги

Тернопільські міліціонери викрили групу, яка надавала сексуальні послуги

420

Тернопільські міліціонери викрили групу, яка надавала сексуальні послуги в обласному центрі. Тріо, яке раніше уже притягувалось до кримінальної відповідальності: жінка з Молдови, тернополянка і мешканка Хмельниччини найняли на роботу молодих дівчат і налагодили схему надання послуг у розважальних закладах. про це серед іншого сьогодні розповів начальник обласної міліції Василь Облещук.

Іногородня або тернополянка, вік до 20 років, приємна зовнішність, бажання заробити трохи грошей. А ще бажано, щоб дівчина була із неблагополучної сім'ї і не перебувала в шлюбі. За такими ознаками відбирали майбутніх жриць кохання. Їм обіцяли безкоштовне житло і їжу. Далі їх обстежували лікарі, старші наставниці-сутенерки передавали тонкощі ремесла і випускали у велике плавання.

– Була ціла схема розроблена стосовно конспірації. Була попередня домоленість з власниками готелів, власниками саун, де виїжджали, домовлялися про умови роботи, був умовний підбір. В першу чергу йшла мова про те, як вони мають себе вести у випадку затримання працівниками міліції, як себе вести з тими чи іншими клієнтами, – розповідає начальник УМВС України в Тернопільській області Василь Облещук.

Секс-індустрія у Тернополі запрацювала професійно. Організаторки навіть взяли кредит на розвиток бізнесу. Залізничний вокзал, розважальні заклади і навіть виїзди у помешкання. Індивідуальний підхід. Кожна послуга – інша ціна: в середньому від двохсот до п"ятиста гривень, за особливу якість обслуговування – і до півтори тисячі. Діяли обережно. Довести причетніть міліціонерам було нелегко. Групу відстежували упродовж кількох місяців.  

– Під час обшуку було вилучено значні кошти,  вилучені цінності і, головне, вилучені списки, записники клієнтів, самих стійких і самих надійних. В них була акційна система. Для постійних і надійних одна сума була, для тих, хто перший раз – інша сума. Постійно міняли квартири. Це знімні квартири-одноденки знімали і заробляли певні гроші, – каже Василь Облещук.

Головна сутенерка із Молдови – раніше судима за грабунок і спричинення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Цього разу затримана за підозрою у сутенерстві і знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Ще дві її колеги по бізнесу перебувають під домашнім арештом. Окрім організації надання сексуальних послуг їх підозрюють також в обкраданні клієнтів. За ознаками статті 303 Кримінального кодексу України жінкам загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до п`яти років. Дівчат, які лише надавали сексуальні послуги, притягнуть до адміністративної відповідальності.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here