додому Новини Тернопільські медики поставили на ноги воїна, який після поранення навіть не міг...

Тернопільські медики поставили на ноги воїна, який після поранення навіть не міг сидіти

340

Медики психоневрологічної лікарні допомогли стати на ноги Володимиру Костюку, воїну, який отримав важке поранення. До реабілітації він не міг самостійно сидіти, їсти, одягатися. 

Володимир Костюк був приватним підприємцем, коли почалася повномасштабна війна, він добровольцем пішов на фронт. Володимир Костюк отримав травму від ворожого БПЛА під час виконання бойових завдань. Це було вогнепальне осколкове поранення шиї з переломом дужок та остистих відростків.

Після стабілізації стану, його евакуювали в місто Тернопіль, у відділення нейрореабілітації психоневрологічної лікарні. Спочатку Володимир не міг навіть самостійно сидіти, в нього були порушені чутливі та моторні функції.

Завдяки роботі висококваліфікованої команди, протягом декількох курсів реабілітації, Володимир досягнув хорошого результату у відновленні. Зараз він може самостійно ходити, їсти, одягатися, гуляти з сімʼєю.

“Завдяки важкій праці над собою, Володимир має важливі результати”, – поділилися успіхом пацієнта медики психоневрологічної лікарні.