![273490552_1284542295379039_5068231812458921567_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/273490552_1284542295379039_5068231812458921567_n-640x481.jpg)
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи та обласної школи вищої спортивної майстерності стали переможцями та призерами всеукраїнського турніру, який проходив в Одесі. Своїми враженнями від змагань хлопці поділилися з нашою Тетяною Скибою.
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи та обласної школи вищої спортивної майстерності стали переможцями та призерами всеукраїнського турніру, який проходив в Одесі. Своїми враженнями від змагань хлопці поділилися з нашою Тетяною Скибою.