![vlcsnap-2022-03-17-14h10m11s434](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/vlcsnap-2022-03-17-14h10m11s434-640x360.png)
Майже щодня тернопільські благодійники та волонтери відправляють гуманітарну допомогу на схід та центр України. Левову частку збирає та відправляє Тернопільський “Карітас”. У цьому їм допомагають переселенці, які стали волонтерами.
Майже щодня тернопільські благодійники та волонтери відправляють гуманітарну допомогу на схід та центр України. Левову частку збирає та відправляє Тернопільський “Карітас”. У цьому їм допомагають переселенці, які стали волонтерами.