Головна ctrichka Тернопільські актори розповіли про життя за кулісами

Тернопільські актори розповіли про життя за кулісами

Серія сюжетів, присвячена Міжнародному дню театру, який відбудеться 27 березня, продовжується. Дійство на сцені –  заворожує та інтригує глядачів. Проте, не менш цікаве закулісне життя акторів. Яке воно – далі у сюжеті.

У театрі актори проводять немало часу. Зранку у них репетиції, ввечері – вистави. Кажуть, уже давно перестали розділяти роботу і особисте життя. Актор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Тараса Шевченка, розповідає після третього дзвінка побут для нього перестає існувати.

Приходиш до театру і побут після третього дзвінка виходить на другий план. Включаєшся на дві з половиною години, потім виключаєшся. “Вкил.”, “викл.” і йдеш до дому, – каже актор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Шевченка СЕРГІЙ БАЧИК.

У мене все життя – це театр, каже заслужений артист України Ігор Сачко. Колись він був директором Тернопільського драматичного театру. Тут працює його дружина Оксана Сачко, вдома підростає донечка Надійка. Каже, у реальному житті, намагається бути собою, та все ж життя прив’язане до театрального розкладу.

-Театр – це ніби життя. Не можна сказати, що це хата, але це, як рідний дім і набагато більше. Тому, що без театру неможливо. Ввечері, коли нема вистави, наприклад, і ти сидиш вдома в 19:00 тобі стає дурно. Ти не можеш нормально спілкуватися навіть зі своїми рідними, – розповідає заслужений артист України ІГОР САЧКО.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here