додому Головні Тернопільські актори розповіли про життя за кулісами

Тернопільські актори розповіли про життя за кулісами

939

Серія сюжетів, присвячена Міжнародному дню театру, який відбудеться 27 березня, продовжується. Дійство на сцені –  заворожує та інтригує глядачів. Проте, не менш цікаве закулісне життя акторів. Яке воно – далі у сюжеті.

У театрі актори проводять немало часу. Зранку у них репетиції, ввечері – вистави. Кажуть, уже давно перестали розділяти роботу і особисте життя. Актор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Тараса Шевченка, розповідає після третього дзвінка побут для нього перестає існувати.

Приходиш до театру і побут після третього дзвінка виходить на другий план. Включаєшся на дві з половиною години, потім виключаєшся. “Вкил.”, “викл.” і йдеш до дому, – каже актор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Шевченка СЕРГІЙ БАЧИК.

У мене все життя – це театр, каже заслужений артист України Ігор Сачко. Колись він був директором Тернопільського драматичного театру. Тут працює його дружина Оксана Сачко, вдома підростає донечка Надійка. Каже, у реальному житті, намагається бути собою, та все ж життя прив’язане до театрального розкладу.

-Театр – це ніби життя. Не можна сказати, що це хата, але це, як рідний дім і набагато більше. Тому, що без театру неможливо. Ввечері, коли нема вистави, наприклад, і ти сидиш вдома в 19:00 тобі стає дурно. Ти не можеш нормально спілкуватися навіть зі своїми рідними, – розповідає заслужений артист України ІГОР САЧКО.