![vlcsnap-2021-06-15-17h44m24s887](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-15-17h44m24s887-640x360.png)
Тернопільське відділення “Альфа-Банку” номер один відтепер працюватиме за новою адресою. Чотирнадцятого червня його офіційно відкрили на вулиці Кардинала Йосипа Сліпого, сім – в приміщенні “Атріуму”. Представники фінансової установи у цей день символічно перерізали червону стрічку при вході. Обслуговувати клієнтів тут будуть за сучасною європейською сервісною моделлю, а люди зможуть отримувати повний спектр банківських послуг.