![db90d39a-4311-4c2b-98d4-2f421a13c2fc](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/db90d39a-4311-4c2b-98d4-2f421a13c2fc-640x360.jpg)
Тернопільська обласна військова адміністрація вчергове передала необхідні засоби бійцям, які допоможуть їм захистити регіон від ворожих “шахедів”. Цього разу обладнання отримали військові зенітно-кулеметного батальйону Тернопільщини. На усі необхідні засоби витратили понад 5 млн. гривень.
Тернопільська обласна військова адміністрація відреагувала на запити бійців та передала обладнання, яке покращить роботу українських захисників.
“Сьогодні ми передаємо принтери, прожектори, зарядні станції, багато різних кабелів – все те необхідне, що було в запитах зенітно-кулеметного батальйону. Я дякую всім платникам податків, завдяки яким змогли допомогти військовим і закупити це обладнання”, – розповів Володимир Важинський, виконувач обов’язків начальника Тернопільської ОВА.
“На сьогоднішні перекриття повітряного простору є одним з пріоритетних напрямків. Тому все задля перемоги, ні кроку назад, тільки вперед”, – зазначив Денис Савчук, начальник Тернопільського обласного ТЦК СП.
Наразі до військових зенітно-кулеметного батальйону Тернопільщини поїхала тільки частина засобів, які їм терміново необхідні для того, щоб зміцнити обороноздатність нашої країни та відстоювати національну безпеку.