![photo_2023-12-28_23-39-23](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-28_23-39-23-640x360.jpg)
Дрони для знищення противника. Військові підрозділу “БУАР” 110-ї окремої механізованої бригади імені Марка Безручка отримали три квадрокоптери марки DJI MAVIC 3. Їх придбали за зекономлені Тернопільською обласною радою кошти.
Дрони для знищення противника. Військові підрозділу “БУАР” 110-ї окремої механізованої бригади імені Марка Безручка отримали три квадрокоптери марки DJI MAVIC 3. Їх придбали за зекономлені Тернопільською обласною радою кошти.