додому Головні Тернопільська обласна рада сім’ям загиблих не допомогла

Тернопільська обласна рада сім’ям загиблих не допомогла

486

Мешканці Тернопільщини про своїх героїв не забувають. П'ятеро молодих хлопців з нашої області: Олександр Капінос, Назар Войтович, Устим Голоднюк, Ігор Костенко та Василь Мойсей загинули у протистоянні з правоохоронцями у Києві. Найстаршому з них – за місяць мало би виповнитися 30 років, а наймолодшому лише 17.

Мешканці Тернопільщини їх вже визнали героями. Іменем Назара Войтовича у його рідному селі Травневе Збаразького району планують назвати школу. Мешканці області в різних куточках Тернопільщини долучалися до поховань: хто молитвою, а хто матеріально. Частину грошей, зібраних Штабом національного спротиву у Тернополі планують передати сім'ям загиблих, про це повідомив молодіжний міський голова Тернополя Любомир Шимків. Від області матеріальну допомогу сім'ї загиблих не отримали, каже голова облради Василь Хомінець. Обіцяє, що обласна рада допоможе, але коли точно невідомо.

– Це взагалі системний має бути зараз підхід. Я впевнений, по-перше, що допомога має бути адресна. Допомога буде обов'язково. В обласній раді у зв'язку з цими подіями не прийнятий бюджет і говорити про якесь зараз виділення коштів, на жаль, не приходиться. До нас в обласну раду звертаються десятки людей, керівників підприємств, установ, які говорять, що ми готові допомагати. Я думаю, що найближчим часом будуть сім'ям, але народ самоорганізувався, народ допомагає сам цим людям багато. Я думаю, що і на державному рівні при формуванні нової влади буде організована адресна допомога цим людям. Тернопільська область теж не буде стояти осторонь і також надасть їм допомогу, – каже голова Тернопільської облради Василь Хомінець.