![vlcsnap-2021-05-17-15h45m51s578](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/vlcsnap-2021-05-17-15h45m51s578-640x360.jpg)
Тернопільська Нива вперше з листопада минулого року зіграла на домашньому стадіоні. І вперше з дві тисячі дев’ятнадцятого року у присутності глядачів. Суперником тернополян була команда ВПК-Агро з Вишневого. Матч відвідав Олександр Назарчук.
Тернопільська Нива вперше з листопада минулого року зіграла на домашньому стадіоні. І вперше з дві тисячі дев’ятнадцятого року у присутності глядачів. Суперником тернополян була команда ВПК-Агро з Вишневого. Матч відвідав Олександр Назарчук.