додому Головні Тернопільська “Нива” у 10 турі Першої ліги Чемпіонату України не заробляє очок

Тернопільська “Нива” у 10 турі Першої ліги Чемпіонату України не заробляє очок

236
Тернопільська “Нива” у 10 турі Першої ліги Чемпіонату України не заробляє очок. Шанси бодай на нічию гравці “Ниви” втратили на останніх хвилинах матчу. Тернополяни зустрічались із чернівецькою “Буковиною” на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. Телеканал TV-4 транслював поєдинок у прямому ефірі. Докладніше про зустріч – далі.
Футбольний матч між Тернопільською “Нивою” та чернівецькою “Буковиною” відбувся у рамках 10 туру Першої ліги Чемпіонату України. Команди зустрічалися на міському стадіоні ім. Романа Шухевича у Тернополі.
Активніше гру розпочали тернополяни та вже на першій хвилині провели перспективну атаку у бік воріт суперника, але реалізувати її не вдалося. Після цього моменту Ниви чернівчани перехопили ініціативу та більше володіли м’ячем, однак особливої гостроти в діях не було.
Справді хорошу нагоду відзначитись забитим голом гравці “Буковини” створили на 26 хвилині. Після невдалої спроби винести м‘яч зі штрафного майданчика Максимом Мудрим, ініціативу перехопив Василь Палагнюк та завдав удару під поперечку, але капітану тернополян Максиму Механіву вдалося повернути м’яч.
На додаткових хвилинах першого тайму, мав нагоду забити Олег Соколов, гравець Ниви потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, але м’яч пролетів над поперечкою. У роздягальню команди пішли з рахунком 0:0.
Друга половина матчу розпочалась на зустрічних напрямках, команди нав‘язували багато боротьби одна одній, але гостроти попереду та гольових нагод бракувало. Найкращим відрізком у футбольному поєдинку для жовто-зелених був екватор другого тайму. В період з 60 до 65 хвилини зустрічі тернополяни мали три добрих нагоди. Найгостріше відзначився Максим Проців, який завдавав удар по воротах «Буковини» із вигідної позиції, проте м‘яч пролетів над каркасом воріт. На 80 хвилині матчу буковинець Роман Бодня вдарив по воротах тернополян, але м’яч влучив у стійку воріт. Доля зустрічі вирішилась на 90 хвилині. Від кутового прапорця подачу у штрафний майданчик «Ниви» здійснив Денис Рябий, а далі м‘яч у дальній кут воріт ударом головою відправив Артур Новотрясов. Відігратися у час, що що залишився, тернополянам не вдалося. Поразка 0:1.

Андрій Мельничук, головний тренер ФК “Буковина”, коментує:  “Я думаю цікаве дербі, цікава гра з моментами, як у одних так і у інших. В принципі, я хочу ще раз подякувати своїм хлопцям. За те що виконали розстановку і в принципі характер у команди є, тому я їх вітаю це їхня заслужена перемога”.

Чернівецька “Буковина” після перемоги з 14 очками підійнялася на третю сходинку у турнірній таблиці. Тернопільська команда після програшу опустилася на сьому сходинку, маючи в активі 11 очок.

Олександр Стахів, в.о. головного тренера ФК “Нива”, каже: “По грі скажу, що потрібно забивати голи, хто забиває, той виграє. Не вистачило, десь концетрації, витримки десь уваги, елементарних речей”.

Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” проведуть на виїзді у Івано-Франківську проти “Прикарпаття”. Гра запланована на п’ятницю, шосте жовтня. У цьому сезоні тернополяни вже зустрічалися із “Прикарпаттям”, тоді “Нива” перемогла 1:0.