![ScreenShot-VideoID-c0bF0X5vYqE-TimeS-113](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/ScreenShot-VideoID-c0bF0X5vYqE-TimeS-113-640x360.png)
Тернопільська “Нива” домашню гру, щоправда не у рідному місті, провела проти рівненського “Вересу”. Сама гра завершилась мінімальною поразкою для тернополян – нуль-один. Олександр Назарчук продовжить.
Тернопільська “Нива” домашню гру, щоправда не у рідному місті, провела проти рівненського “Вересу”. Сама гра завершилась мінімальною поразкою для тернополян – нуль-один. Олександр Назарчук продовжить.