додому Новини Тернопільська міська рада організовує конкурси до Новорічно-Різдвяних свят

Тернопільська міська рада організовує конкурси до Новорічно-Різдвяних свят

349

dvor“Феєрія новорічного міста”, “Різдвяне диво”. Такі конкурси до новорічно-різдвяних свят організовує Тернопільська міська рада. Кожен може долучитися до будь-якого з них, прикрасивши ялинку в своєму мікрорайоні, оформивши в новорічно-різдвяному стилі подвір’я чи оселю, прибравши вітрину. Буде в місті й конкурс на кращий макет Різдвяної шопки.

В Тернополі стартував міський конкурс “Феєрія новорічного міста”. Оцінювати учасників журі буде у трьох номінаціях: «Зелена Модниця» за найкраще прибрану новорічну ялинку, «Настрій, дарований серцем» – за найкраще оформлення в новорічно-різдвяному стилі подвір’я чи зовнішнього вигляду оселі та «Карнавал прикрас» – за найкраще оформлення новорічної вітрини. Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, подавши до 25 грудня заявки в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради: за адресою м. Тернопіль, вул. Коперніка,1. Поряд з «Феєрією новорічного міста» у Тернополі стартував і міський конкурс на кращий макет Різдвяної шопки «Різдвяне диво».

– Залучаються тернополяни, організації, підприємства, установи, діти, всі, хто має бажання. Призовий фонд, як одного так і іншого конкурсу становить по 8 тисяч гривень. Якщо взяти по конкурсу шопок, то він стартує з 1 грудня до 5 січня. 19 січня, коли буде проходити парад вертепів, буде нагородження переможців – це буде подяка міського голови і цінні призи, – розповів начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міськради Василь Кармазин.

Конкурс “Феєрія новорічного міста” не лише дасть змогу тернополянам поборотися за грошову винагороду, а й перетворить Тернопіль на справжню святкову перлину, переконана влада міста.