Головна АТО Тернопільська делегація у зоні АТО привітала батальйон “Збруч” з другою річницею створення

Тернопільська делегація у зоні АТО привітала батальйон “Збруч” з другою річницею створення

542

vlcsnap-2016-05-18-16h22m39s147Для батальйону “Збруч”, який дислокується на Луганщині, тернопільська делегація завезла продукти, воду, бензопили, військове та інше спорядження. Також міський голова Тернополя передав командиру батальйону, підполковнику Ігорю Ларіну, документи на нещодавно відремонтований за кошти міської ради КАМАЗ. 15 травня батальйон “Збруч”, який сьогодні є 6-м мотопіхотним батальйоном у складі 44-ої окремої артилерійської бригади, відзначив другу річницю з дня створення.

У минулі вихідні тернопільська відала зону АТО, а саме розташування двох підрозділів, які безпосередньо пов’язані з нашим регіоном: добровольчий батальйон патрульної служби поліції особливого призначення “Тернопіль” та тернопільський батальйон територіальної оборони “Збруч”. Спеціально для тернопільського батальйону, який дислокується у Старобільську на Луганщині, міський голова Тернополя завіз продукти, воду, бензопили та інші інструменти, військове спорядження. Крім того, тернополяни передали командиру батальйону, підполковнику Ігорю Ларіну, документи на нещодавно відремонтований за кошти міської ради КАМАЗ.

– Для мене велика честь бути тут разом з вами в Старобільську з нагоди святкування 2-ї річниці з дня створення батальйону Збруч. Батальйону, який формувався на початку російської агресії переважно з добровольців з Тернопільщини. Батальйону, який став сьогодні гордістю міста, тому що ви показали приклад всім тернополянам, як треба по-справжньому любити країну і бути справжнім патріотом. Ви стали ще однією візитною карткою нашого міста Тернополя, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Під час поїздки у Лисичанськ на Луганщині для військовослужбовців добровольчого батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Тернопіль” передали продукти та іншу допомогу.

– Найбільше військовослужбовці вдячні всім тернополянам за загальну підтримку, вони це відчувають, вони вдячні за продукти, необхідний одяг, техніку, до речі,те, що відвезли працівники міської ради, було виключно за їх зверненням. Тобто військові самі надали перелік необхідної техніки, яку необхідно купити та відремонтувати, і саме та техніка була передана їм. Сподіваюсь, що вона допоможе їм нести службу і стане не раз в пригоді, – каже Сергій Надал.

Своєю чергою військовослужбовці вручили міському голові Сергію Надалу відзнаку батальйону “Збруч” за допомогу українському війську. Тернопільська міська рада для підтримки військовослужбовців затвердила “Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону”. Також діє програма реабілітації бійців АТО, яка надає безкоштовну медичну, психологічну, соціальну та юридичну допомогу військовим у Тернополі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here