Головна АТО У зону АТО для військовослужбовців батальйону “Збруч” передали відремонтований КАМАЗ

У зону АТО для військовослужбовців батальйону “Збруч” передали відремонтований КАМАЗ

670

vlcsnap-2016-05-12-17h09m01s624Для військовослужбовців тернопільського батальйону “Збруч” у зону АТО тернополяни передали відремонтований КАМАЗ. Кілька тижнів тому автомобіль привезли із Луганської області в жахливому стані, ним тривалий час користувались військовослужбовці. Автомобіль був у неробочому стані, до Тернополя його буксирували.

Впродовж місяця на території КП “Тернопільелектротранс” КАМАЗ капітально ремонтували. У військовій машині замінили двигун, колеса, усі запчастини. Гроші на ремонт – більше 100 тисяч гривень – виділили з міського бюджету. У ці вихідні автомобіль залізницею відправлять у зону АТО на Луганщину.

– Ми мусіли її буксирувати, був виведений мотор зі строя, все позамерзало, ми все повністю міняли, радіатори, ми її повністю робили капремонт, – розповідає механік Петро Олійник.

– Судя по вигляду та роботі того транспортного засобу, можна сказати, що люди вложили і серйозні ресурси, підійшли з розумінням до того. Машина безпосередньо буде знаходитись у зоні АТО, буде виконувати функції забезпечення життєдіяльності підрозділів, тому що такого транспорту на даний момент там дуже бракує, – каже начальник автомобільної служби батальйону «Збруч» військової частини В 0122 Юрій Корх.

У неділю – 15 травня – батальйон “Збруч” відзначатиме 2 -гу річницю створення, тернопільська громада таким чином привітала бійців зі святом.

Коментарі

1 коментар

  1. Для чого кабіну пофарбували у яскравий колір?!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here