![vlcsnap-2021-06-07-16h01m23s034](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-07-16h01m23s034-640x360.png)
Тернопільщину відвідав Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек. Про можливості співпраці говорили на зустрічі з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Трушем. Діана Петровська докладніше.
Тернопільщину відвідав Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек. Про можливості співпраці говорили на зустрічі з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Трушем. Діана Петровська докладніше.