додому Головні Тернопільщина на цих виборах до парламенту найбільше голосів віддала “Народному фронту”

Тернопільщина на цих виборах до парламенту найбільше голосів віддала “Народному фронту”

468

Центральна виборча комісія уже підрахувала майже 100% голосів по Україні. Перше місце за попередніми результатами займає “Народний фронт”. З відривом у кілька десятих йде “Блок Петра Порошенка”. 11% голосів набрало Об’єднання “Самопоміч”. Трохи менше “Опозиційний блок”, Радикальна партія Олега Ляшка і “Батьківщина”. 0,3% не вистачає “Свободі”, щоб подолати 5%-ий бар’єр і пройти у парламент. Центральна виборча комісія завершує опрацювання протоколів і з Тернопільщини.

Тернопільщина на цих виборах до парламенту найбільше голосів віддала “Народному фронту”. На другому місці зі значним відривом “Блок Петра Порошенка”. Третє місце, як і загалом по Україні, за Об’єднанням “Самопоміч”. Трохи менше голосів отримали “Свобода”, Радикальна партія Олега Ляшка і “Батьківщина”. Говорити можна і про лідерів на одномандатних округах. По 163 округу, який охоплює Тернопіль, за попередніми даними впевнено перемогу здобуває Тарас Пастух з результатом 35,5%. У 164 округу, який включає Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський район і частину Кременецького, на перемогу претендує Михайло Головко, який з великим відривом випередив своїх конкурентів і теж набрав 35,5 %.

У 165 окрузі, а це частина Тернополя, Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони і частина Кременецького, першість за Тарасом Юриком. Його підтримало майже 45% виборців. Вибори по 167 округу, який включає Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони, за попередніми даними виграв Олег Барна. Він виборов 28,5% голосів виборців. У 166 виборчому окрузі, який охоплює Бучацький, Гусятинський, Монастириський та Теребовлянський райони, за попередніми результатами лідирує Микола Люшняк. Його результат – 40,5%.

– Вибори взагалі пройшли нормально, без всяких зауважень. Ніяких скарг не було ні від дільничих комісій, ні від спостерігачів, які були, – говорить голова ОВК №166 на Тернопільщині Венерія Решетинська.

image

 

 

 

 

 

 

 

 

image163

 

 

 

 

 

 

 

 

image164

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image165

 

 

 

 

 

 

 

 

image166

 

 

 

 

 

 

 

 

image167