додому надзвичайне Тернопільщина: хлопець загинув та двоє людей травмувалось через переохолодження

Тернопільщина: хлопець загинув та двоє людей травмувалось через переохолодження

598

vlcsnap-2015-01-20-17h36m43s67Одна людина загинула та двоє травмувалось через переохолодження за останню добу на Тернопільщині. Рятувальники занепокоєні, з початку 2015-го року до лікарень потрапили вже четверо потерпілих, двоє людей загинули. Тому вкотре нагадують: аби уникнути переохолодження і обмороження – дотримуйтесь основних правил поведінки в умовах низьких температур.

Три випадки переохолодження, один з яких – летальний – на Тернопільщині тільки за одну минулу добу. 19 січня до Кременецької центральної районної лікарні з відмороженими фалангами обох кистей та пальців госпіталізували 48-річного місцевого жителя. А до Золопотоцької районної клінічної лікарні Бучацького району з діагнозом «Обмороження нижніх кінцівок ІІ-ІІІ ступеня» шпиталізовано 64-річного жителя села Соколів, повідомляють рятувальники. Цього ж дня через загальне переохолодження загинув мешканець села Великі Гаї.

– Випадок трапився в Тернопільському районі. Місцеві жителі виявили потерпілого 94-го року народження. На жаль, по дорозі до медзакладу юнак помер в кареті швидкої допомоги, – розповів начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Управління ДСНС України в Тернопільській області Сергій Данілін.

Рятувальники занепокоєні, з початку року на Тернопільщині через переохолодження четверо потерпілих потрапили до лікарень, двоє людей загинули, тому просять усіх дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.