додому Новини Тернопільщина досі одна з гірших за виконанням плану мобілізації

Тернопільщина досі одна з гірших за виконанням плану мобілізації

491

vlcsnap-2015-02-19-11h03m53s95В процесі мобілізації на Тернопільщині не допрацьовують органи місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки давати повістки військовозобов’язаним в своїх містах і селах. Сьогодні в Тернополі відбувся форум “Майбутнє держави у наших руках”. На ньому обласна влада, спільно з військовим комісаром та представниками церкви намагалися переконати міських, сільських, селищних голів та представників державної влади у районах в тому, наскільки сьогодні необхідна мобілізація.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  На Тернопільщині призовний план четвертої хвилі виконано поки що на 52%

Тернопільщина досі одна з гірших областей за виконанням плану мобілізації. (Менше 60% з необхідного). У актовому залі ТНЕУ зібрали представників від влади різних рівнів та чи не з усіх населених пунктів області. Їх духовенство й військові закликали до розуміння ситуації в Україні й необхідності захищати рідний край не чекаючи, доки ворог зайде в кожну оселю.

На 100% плани мобілізації виконані лише в обласному центрі, у Шумському і Кременецькому районах. У той же час є чимало населених пунктів, які ігнорують мобілізаційний процес і, наприклад, з якогось конкретного села, де живе 80 військовозобов’язаних, мають мобілізувати двох чи трьох чоловіків, а місцевою владою досі не роздано жодної повістки. Це неповага до тих, хто сьогодні йде захищати всю Україну.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Церква соромить людей, які переховуються від служби у війську

– Кременеччина, Шумщина – що, думаєте, там обстановка краще ніж у вас? Маючи Почаїв під боком? Маючи купу там і інших віруючих, які не береть в руки зброю, вони відмовляються, но люди працюють. І, повірте, що планове завдання в них після міста Тернополя на третьому місці. Але вони його виконали на 100 %. Ідіть в люди і проводьте агітацію, спілкуйтесь з громадою, а не займайтесь відмовками, – каже Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський.