додому надзвичайне Тернопільщина: чоловік побив знайомого, перед яким мав борг, і хотів покінчити з...

Тернопільщина: чоловік побив знайомого, перед яким мав борг, і хотів покінчити з собою

550

drakaПовернення боргу ледь не закінчилося трагедією на Гусятинщині. 57-річний житель одного із населених пунктів  району побив 39-річного односельця, у якого позичив гроші, а потім, намагався покінчити з життям. Врятували чоловіка рідні, які вчасно викликали швидку. 

Чоловік вирішив позичити гроші у 39-річного знайомого. Той не відмовив та дав йому в борг 2000 доларів. Боржник не поспішав віддавати гроші. Якось знайомий попросив його повернути хоча б частину грошей. Боржник погодився. Домовилися зустрітися наступного дня.

Під час зустрічі 57-річний чоловік сказав, що у нього є лише гривні, які йому необхідно обміняти на долари. Запропонував поїхати до знайомого, який допоможе з обміном. Проте останнього дома не виявилося. Після невдалої спроби обміняти гривні на долари між чоловіками виник конфлікт. Боржник раптово накинувся на кредитора і  наніс йому тілесні ушкодження гострим предметом (ймовірно ножем).

Потерпілий за допомогою звернувся до лікарів – у нього попередньо діагностували численні поверхневі ножові поранення. Після надання медичної допомоги лікарі відпустили пацієнта додому,  а про випадок повідомили працівників місцевого райвідділу міліції.

Правоохоронці встановили, хто наніс тілесні ушкодження 39-річному потерпілому. Як виявилося, 57-річний підозрюваний теж опинився у лікарні після спроби суїциду. Медики вчасно врятували чоловіка та його життю нічого не загрожує.

Підозрюваний і сам не може пояснити свого вчинку, шкодує про скоєне. Та це не звільняє його від кримінальної відповідальності. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Дії 57-річного жителя Гусятинщинислідчі попередньо кваліфікували за статтею 125 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження. Триває досудове розслідування.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області