Головна Головні Тернопіль з офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні...

Тернопіль з офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Даґлас Роберт Траппертт

426

Австралія шукає напрямки співпраці з Україною та Тернопільщиною зокрема. Сьогодні Тернопіль з офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Даґлас Роберт Траппертт. Він засвідчив підтримку австралійського уряду українській державі, та розповів про бажання Австралії в налаштуванні ділових зв’язків із регіонами України.

– Австралія долучилася ста мільйонами доларів до тієї кредитної програми Міжнародного валютного фонду, яка зараз працює для України, для екномічної реформи. Для Австралії є дуже цікава на сьогодні розбудова і встановлення хороших торгівельних зв’язків з Україною. В цьому контексті ми дуже близько розглядаємо всі можливості зв’язків. Включно нас цікавлять зв’язки і з Тернополем, – розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Даґлас Роберт Траппертт.

Представники місцевої влади запевнили дипломата у готовності Тернопільщини до співпраці у багатьох напрямках.

– 19-20 травня ми плануєм проведення форуму в Тернополі, який називається Міжнародний інвестиційний форум Тернопільщина-інвест 2016, де на форумі буде представлений економічний, фінансовий, рекреаційний потенціал Тернопільської області. Будуть відбуватися презентації інвестиційних проектів і прошу вас також долучитися до проведення нашого форуму, взяти участь у форумі і долучити торгово-промислову палату, – говорить голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

– Я переконаний, що спільних питань і спільної роботи в нас на Тернопільщині є дуже багато, і ми сьогодні повинні прикласти всіх зусиль для того, щоби ми скріпили наше економічне співробітництво, – каже  голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

– Місто становить 20% населення області, але поряд з тим має 50% економіки області. Сьогодні надзвичайно потребує європейського і світового досвіду, а також інвестицій, технологій, місто, де буде сприяння кожному інвестору, який прийде сюда з своїми інвестиціями, з своїми коштами, з своїм потенціалом, з своїми ідеями і отримають максимальне сприяння від влади міста, – додає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Чи домовились із Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні про конкретні кроки співпраці з Тернопільщиною невідомо. Далі дипломати і чиновники спілкувались без участі журналістів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here