додому благоустрій Тернопіль почали прибирати після зими

Тернопіль почали прибирати після зими

575

Чистота міста у руках його мешканців. Сьогодні у Тернополі провели толоку, до якої долучилися працівники міськради на очільник міста. Допомогти комунальникам прибрати Тернопіль піля зими закликають і городян.

Тополям в тернопільському парку Шевченка вже понад 60 років, в таких дерев м'яка порода, відтак гілля може в будь-який час навіть при невеликому вітрі зламатися. Щоб такого не сталося – в об'єднанні парків омолоджують крони.

– Матеріал йде на продаж. В основному, в нас є підприємство з яким ми співпрацюємо – "Теплокомуненерго". В нас є єдина котельня в Тернополі в мікрорайоні "Пронятин", опалюється дровами для будинку культури і школи. А гілля на дробілку забирається. Від продажу все йде на рахунок об'єднання парків, для заробітної плати, закупівлі матеріалів, інвентаря, – пояснює директор об’єднання парків, культури і відпочинку Тернополя Василь Романюк.

Вантажити  і збирати зрізане гілля в парку Шевченка комунальникам допомогали працівники міської ради та міський голова. У Тернополі сьогодні провели толоку. Під час двомісячника благоустрою, який розпочався 1 березня, планують прибрати місто, відремонтувати двори, сходові клітки, оновити дитячі та спортивні майданчики.  

– Запланована ще одна толока 12 квітня напередодні Великодня, ми хочемо в цей день зробити висадку дерев. Єтака ідея, щоб посадити Алею пам'яті Небесної сотні, яку ми також разом з депутатами висадимо. Зараз працівники ЖКГ визначаються, де це може бути, які це будуть дерева, які б однозначно прийнялися. Швидше за все, це буде катальпа або якісь хвойні дерева, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Городян просять долучитися до двомісячника благоустрою і допомогти комунальникам зробити Тернопіль красивим та охайним. При цьому варто пам’ятати: дім – це не лише стіни власного житла. А чисто там, де прибирають і не смітять.

– Не смітити, в першу чергу, повина бути свідомість кожного громадянина, мешканця нашого міста. Частіше прибирати і не лише посадовим особам міськради, а всім людям виходити і допомогати, тоді наше місто буде чистим, охайним, буде милувати наше око і нашу душу, – вважає завідувач сектору управління якістю Тернопільської міськради Інеса Бистра.