Головна Головні Тепловики протестували у Тернополі через невиплату зарплат

Тепловики протестували у Тернополі через невиплату зарплат

371

vlcsnap-2015-10-20-16h02m55s34Сьогодні Тернопільську міську раду та управління Державної фіскальної служби пікетували працівники КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. Люди вимагали виплатити їм заробітну плату. Частину грошей тепловики отримали 19 жовтня. Решту грошей, як пообіцяли у міській раді, люди отримають після того, як податкова інспекція відшкодує тепломережам ПДВ, сума заборгованості – 6 мільйонів гривень.

Під стіни Тернопільської міської ради тепловики прийшли з вимогою виплатити їм заробітну плату за останні місяці. Частину грошей тепловики отримали 19 жовтня. З під міської ради тепловики рушили до управління Державної фіскальної служби. Голова профспілки КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” пояснює чому:

– Міська рада нічого не боргувала, а допомагала коштами, а боргує на даний час податкова, 6 мільйонів гривень, які є підтверджені документально. Вона на даний час на вирішенні в Києві, їздив голова податкової обласної він пообіцяв, що повернуть наші гроші до 19 числа включно всі гроші 6 мільйонів, але цього не сталось і от така ситуація склалась, – розповідає  голова профспілки КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Петро Мельник.

Під стінами управління Державної фіскальної служби до мітингувальників вийшов керівник міської податкової Петро Якимчук.


– Йде розгляд даної заявленої суми, буде в державному бюджеті ця сума, вам виділять її. Все, що залежало від нас, ми зробили, я думаю, що можливо на цьому тижні їх і отримаєте, – говорить начальник Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук.

Влада міста підписала з колективом угоду, відповідно до якої, до двадцять третього жовтня намагатимуться виплатити заробітну плату. Та знову ж таки, все залежатиме від рішення управління Державної фіскальної служби.

– Заборгованість, яка може бути покрита, після того, як податкова адміністрація України відшкодує ПДВ в сумі 6 мільйонів, ми чекаємо вже кілька місяців. Обіцянки йдуть з дня на день, з тижня на тиждень, ми чекаємо на цьому тижні обіцяні гроші, які повинні бути відшкодовані і поступити на заробітні рахунки працівників, – каже заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here