додому суспільство Теплий та вологий липень прогнозують синоптики на Тернопільщині

Теплий та вологий липень прогнозують синоптики на Тернопільщині

390

Теплий та вологий липень прогнозують синоптики на Тернопільщині. Температурні показники та місячна кількість опадів буде дещо вищою за кліматичну норму, повідомляють в Українському гідрометцентрі. А на найближчі дні дощів синоптики не прогнозують, справжня спека мешканців області чекає наприкінці тижня.

 

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "Найближчі кілька днів територіяТернопільської області буде під впливом підвищеного атмосферного тиску. Іншими словами, під впливом антициклону. Тому істотних опадів ми не прогнозуємо і температурні показники з кожним днем будуть поступово підвищуватися".

Вже на найближчу ніч синоптики прогнозують 7-12 градусів тепла вночі та 20-25 вдень. З кожним днем ставатиме все тепліше, прогнозують у гідрометцентрі. Зростатимуть як нічні, так і денні температури і наприкінці тижня стовпчик термометра сягне позначок 28-30 градусів вище нуля. Дощів на Тернопільщині, принаймні до кінця тижня, синоптики не обіцяють.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "За попередніми прогнозами українського гідрометцентру, липень цьогоріч буде дуже подібним до червня. По температурних показниках він буде дещо вищим за кліматичну норму. В окремі дні будуть спостерігатися температури повітря, які сягатимуть 30 градусів тепла і по опадах також він буде вищим за кліматичну норму. Іншими словами, він прогнозується досить теплий і вологий".