![vlcsnap-2021-08-20-18h22m57s483](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/vlcsnap-2021-08-20-18h22m57s483-640x360.png)
16 вересня Тернопільській регіональній компанії TV-4 – 30 років. Наш колектив – це дружня і креативна команда. Особливо ми пишаємося тими, хто найбільше своїх років віддав телевізійній журналістській роботі.
Сьогодні наша розповідь про найдосвідченіших наших працівників – заслужену журналістку України, авторку і ведучі програм “Сільський календар” і “Погляд зблизька” Галину Мацейків і ведучого програми “Про нас”, астропсихолога Івана Круп’яка.