Головна Головні Телеканал TV-4 готує своїм глядачам проект “Великдень – світло життя”

Телеканал TV-4 готує своїм глядачам проект “Великдень – світло життя”

363

vlcsnap-2015-03-25-17h24m37s183З приходом весни ми починаємо готуватись до найсвітлішого свята – Воскресіння Господнього. Цьогоріч, воно особливе для кожного українця. Адже Великдень – це свято миру та любові. Українська пісня,  рідне слово навіть у найважчі часи підтримували дух нашого народу. Телеканал TV-4  готує своїм глядачам  телевізійний подарунок. У нас повним ходом ідуть зйомки Великоднього проекту “Великдень – світло життя”. Ми пранемо, щоб цьогорічна радість великого свята подарувала нам надію на краще.

– Телекомпанія «TV-4» до найбільшого християнського свята підготувала проект «Великдень – світло життя». Дорослі та найменші учасники подарують вам веснянки, гаївки, прекрасну українську лірику. Буде цікаво. Хочу також подякувати співорганізаторам проекту.

Генеральний партнер – Тернопільська пивоварня «Опілля». Ексклюзивний партнер приватне агропромислове підприємство «Агропродсервіс» і ще два партнери, це публічне акціонерне товариство з газопостачання та газифікації нашої області Тернопіль газ. Та фірма «Вест» – Фірма «Вест» опікується спеціальною технікою, електроінструментами для дбайливих господарів і фермерів, – розповіла генеральний директор телекомпанії “TV-4” Юлія Винокур.

Прем’єра Вликоднього дійства – 12 квітня. Початок – о 16-й годині.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here