додому Головні Тарифи на воду зростуть вже найближчим часом

Тарифи на воду зростуть вже найближчим часом

669

Тарифи на воду зростуть вже найближчим часом. 22 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, переглянула тарифи на водопостачання і водовідведення для “Тернопільводоканалу”, та прийняла відповідну постанову про здорожчання. Згідно до неї мешканці Тернополя будуть сплачувати за послуги підприємства на 14% більше.

– При цьому національна комісія залишила 2 види тарифів, які були до цього часу, вони будуть відрізнятися для мешканців багатоквартирних будинків і для інших абонентів, зокрема,і приватного сектору. Причому в ці тарифи буде включено вартість періодичних повірок. Згідно нової постанови вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків буде становити 13 гривень 7 копійок, це рам водопостачання і водовідведення, а для абонентів приватного сектору – 12 гривень 24 копійки, – розповідає начальник планово-економічного відділу КП “Тернопільводоканал” Володимир Водовіз.

Вартість послуг зросте на 1 гривню 59 копійок за кубічний метр.

– Якщо враховувати середнє споживання сім’ї з 3 чоловік, то рахунки для такої сім’ї збільшаться на 12 гривень. Для абонентів, в яких оформлена субсидія, це не буде відчутно, тому що цю різницю покриє субсидія, – каже Володимир Водовіз.

Постанова про зростання тарифу на воду вступить в дію вже у найближчі дні – після опублікування в “Урядовому кур’єрі”. Тож тернополянам пропонують подати покази лічильників вже, аби провести розрахунок ще за старими тарифами.