додому благоустрій Тариф на проїзд в маршрутках подоражчає з 1 квітня

Тариф на проїзд в маршрутках подоражчає з 1 квітня

473

В понеділок, 1 квітня, проїзд у тернопільських маршрутках подорожчає і це не першоквітневий жарт. 2 гривні 50 копійок та 1 гривня 50 копійок у соціальному транспорті – такою буде нова вартість перевезень. Вже нині перевізники готують нові квитки, наліпки та міняють монети. Між тим, в міському управлінні транспорту переконують, підвищення вартості проїзду має стимулювати перевізників покращити і якість роботи. Першим кроком заплановано запровадити озвучення зупинок громадського транспорту у тернопільських маршрутках.

20 березня цього року виконавчий комітет Тернопільської міськради одноголосно прийняв рішення підвищити тарифи у громадському транспорті міста, не враховуючи тролейбуси. З 1 квітня маршрутні таксі ватуватимуть 2 гривні 50 копійок, соціальний транспорт – 1 гривню 50 копійок. Для учнів тернопільських шкіл у дні навчання проїзд у тернопільських маршрутках вартуватиме 1 гривню 25 копійок, тобто 50% від повної вартості квитка. Вже нині перевізники готують нові квитки,  наліпки та  розмінюють монети.

Наталя Бояр, головний спеціаліст відділу транспорту управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Готують наліпки. В неділю на випуску заїжджають на лінію, всі диспетчера будуть готуватись в екстренному режимі працюватись, все буде готуватись до виїзду з 1 квітня по новому тарифу".

З підняттям тарифів, перевізники пообіцяли і тернополянам і місцевій владі – якість роботи та надання послуг має суттєво покращитись. Першим кроком заплановано запровадити озвучення зупинок громадського транспорту у тернопільських маршрутках.

Наталя Бояр, головний спеціаліст відділу транспорту управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Так як нам перевізники обіцяють і це входить в їх обов'язки, забезпечити, покращувати якість самих послуг, зараз якраз триває нарада в Ігора Григоровича щодо озвучення зупинок в громадському транспорті, саме закупівля цього обладнання, як воно має виглядати, і що воно має говорити і яким голосом, як воно має виглядати". 

До тернополян-пасажирів звертаються завчасно готувати копійки, і пам'ятати – підвищення вартості проїзду першого квітня, – це не жарт, а реальність.

Наталя Бояр, головний спеціаліст відділу транспорту управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Прохання по можливості вишукувати, перевізники, я знаю в банках вже повимінювали по 50 копійок, ходять, випрошують. Ось то прохання готуватись і не сприймати це, бо до нас вже є дзвінки, що це 1-квітневий жарт, ні є правда, що з 1 квітня піднямається вартість проїзду".

попередня статтяЯк постити без шкоди для здоров’я
наступна статтяАкцію “Вставай, Україно!” провели у Тернополі