![Screenshot_1647](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_1647-640x353.png)
Ця ніч буде нелегкою для усієї України, тому варто бути напоготові. Про це повідомили очільники краю та міста на брифінгу.
♦ Втім, мешканців краю запевняють в тому, що ситуація на території краю контрольована – загрози вторгнення немає, комунальні установи, які забезпечують функціонування краю не припиняють роботу.
♦ Комендантську годину вводити не будуть, але після 20 години усіх закликають залишатися у помешканнях. Також після 20:00 перевірятимуть документи тих, хто залишається на вулиці.
♦ 25 лютого транспорт їздитиме в звичному режимі, у магазинах поповнюють запаси харчових продуктів, а на АЗС – паливо. Також, тернополян закликають ставати донорами крові.
♦ Область готова прийняти близько 35 тисяч переселенців зі сходу України, а охочих боронити державу – запрошують вступати до органів тероборони.