додому Новини Святковий обід для людей похилого віку, які потребують опіки, підготували у Тернополі

Святковий обід для людей похилого віку, які потребують опіки, підготували у Тернополі

771

Раз у рік настає найбажаніший та найдовгоочікуваніший день, коли приходить святий Миколай. Найбільше на нього чекає малеча. Проте не є винятком і одинокі люди похилого віку, які також потребують уваги та підтримки. Представники Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення підготували для таких людей святковий обід. За християнською традицією святкування розпочали з молитви. Організаторам гості дякують та діляться своїми побажаннями до Святого Миколая.

Окрім святкового обіду учні з експериментальної школи мистецтв підготували подарунок, виконавши вокальні номери та різні композиції на музичних інструментах.

– На обліку соціальної політики міської ради знаходиться близько 500 людей, які є одинокі та малозабезпечені. Цими людьми щодня опікуються соціальні працівники, які відвідують їх вдома, які допомагають їм по домашньому господарству. Окрім того, ці люди мають можливість безкоштовно харчуватися тут, в їдальні управління соціальної політики. І сьогодні з нагоди свята Миколая ці люди отримали більш святковий урочистий обід, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.