Головна духовність Священики просять долучитися до молитовної ініціативи

Священики просять долучитися до молитовної ініціативи

615

vlcsnap-2015-07-08-18h21m42s173Священики УГКЦ запрошують усіх небайдужих долучитися до молитовної акції «Молимося за тебе повсякчасно» на підтримку українських воїнів, які сьогодні захищають Україну від агресора. Суть акції полягає в тому, що окрема людина, сім’я, або група вірних зобов’язується щоденно молитися за одного воїна.

Аби підтримати кожного українського воїна, УГКЦ започаткувала молитовну ініціативу – листівки «Молимося за тебе повсякчасно».

– Це є невеличка листівка, яку кожен вірний може знайти в будь-якій парафії України і скласти свої намірення молитися за одного військового, за одного солдата, будь-кого, навіть кого він не знає. Цю обітницю людина робить на рік, тобто до своїх щоденних молитов додає ще молитву за військових, – розповідає декан Тернопільський отець Віталій Козак.

Заповнені листівки слід повернути отцю пароху, який передасть їх через капеланів УГКЦ воїнам на фронті. Якщо ім’я воїна, за якого людина хоче молитися невідоме, перед початком молитовної практики можна промовляти: «За українського воїна, якому передали листівку».

– Це має на меті підкріпити духовно наших воїнів. Я думаю, що є в цьому потреба, бо з особистого досвіду, коли був там, бачив, що воїни потребують молитви. Там є багато людей, які не вміють молитися, є багато людей, які не мають часу на молитву. Тому така підтримка не буде зайвою. Отже, просимо до цієї молитовно, – каже отець Василій.

У листівці є місце, де кожна людина може написати своє ім’я, аби воїн, якому потрапить до рук ця листівка, знав, що є конкретні люди, з конкретними іменами і з конкретної парафії, міста, які саме за нього щоденно моляться.

Коментарі

1 коментар

  1. ви, сволота. за кого молитеся? За тих хто знищуе д1тей та мирних жител1в? Вчора знову д1тей кал1ками поробили. ж1нок повбивали. Це вони агресори? Як вам рука т1льки п1дн1маеться хрест молитовний творити за вбивць? Що ви за люди? Кому ви служите? Як можна молитися за брехню 1 п1дл1сть? Агресора вони десь побачили. Д1ди. що ще залишилися в сво1х хатах бо 1хати н1куди – це агресори? Кр1м прокляття – ви н1чого не заслуговуете. Х2ба ви служител1 Господа? Недаром ви були заборонен1. а тепер голову п1дняли. Вас 1 справд1 треба заборонити повн1стю. Бо т1. хто молиться за в1йну – не можуть служити Господов1.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here