Головна Новини Своїх передставників у обласній раді нового скликання матимуть вісім політичних сил

Своїх передставників у обласній раді нового скликання матимуть вісім політичних сил

296

vlcsnap-2015-11-02-17h24m52s46Відомі результати виборів до Тернопільської обласної ради. До неї увійдуть представники восьми політичних сил. Яких саме – в тернопільській обласній виборчій комісії уже назвали. Голосування членів комісії за підсумковий протокол цьогорічних виборів депутатів до Тернопільської облради бачила і наша знімальна група.

Протоколи з усіх виборчих округів Тернопільщини Тернопільська обласна виборча комісія отримала у суботу 31 жовтня. Підсумовування результатів завершили в понеділок, 2 листопада. Своїх представників у обласній раді нового скликання матимуть вісім політичних сил.

– Місцева партія Блок Петра Порошенка “Солідарність” отримала 18 мандатів, “Свобода” – 13 мандатів, “Батьківщина” – 10 мандатів, “Самопоміч” – 6 мандатів, “Народний контроль” – 5 мандатів, “Радикальна партія” – 5 мандатів, Громадянська позиція – 4 мандати і “Укроп” – 3 мандати. Загальна кількість – 64 обраних депутати до Тернопільської обласної ради, – розповідає голова Тернопільської обласної виборчої комісії Галина Щигельська.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Депутатів у Тернопільській міській раді новго скликання матимуть сім політичних партій

Кандидатам у депутати, які пройшли у облраду, тепер необхідно зібрати ряд документів для реєстрації, та отримання своїх мандатів. На це їм дається 20 днів. Отримавши необхідні дані, Тернопільська обласна виборча комісія призначить дату першої сесії новообраної Тернопільської обласної ради.

– Якщо депутати оперативно подадуть свої документи і це, скажімо, буде раніше, ніж до 20 днів, з часу, коли всі депутати будуть зареєстровані, то до 2 тижнів скликається сесія обласної ради. Тобто, це залежатиме від того, наскільки оперативно депутати подаватимуть документи, – каже Галина Щигельська.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here