Головна Новини Депутатів у Тернопільській міській раді нового скликання матимуть сім політичних партій

Депутатів у Тернопільській міській раді нового скликання матимуть сім політичних партій

414

vlcsnap-2015-11-02-17h14m11s23Депутатів у Тернопільській міській раді нового скликання матимуть сім політичних партій. Офіційні результати оголосила Тернопільська міська виборча комісія. Лідером місцевих виборів 2015 року в Тернополі стало Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. За ними кращі результати показали Блок Петра Порошенка “Солідарність” та “Об’єднання “Самопоміч”. Також своїх представників у міську раду  делегують “Народний контроль”, “Громадянська позиція”, “Батьківщина” і “Радикальна партія Олега Ляшка”.

До складу Тернопільскої міської ради нового скликання, яка працюватиме в складі 42 депутатів, пройшли кандидати від семи політичних партій. Найбільше представництво у Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, яке за підсумками виборів отримало 13 депутатських мандатів. По сім депутатів у Тернополі матимуть БПП “Солідарність” і “Об’єднання “Самопоміч”. “Народний контроль”, “Громадянську позицію” і “Батьківщину” представлятимуть по 4 депутати. Три депутатських місця отримала “Радикальна партія Олега Ляшка”. Тепер Тернопільська міська виборча комісія має отримати необхідні документи від кандидатів-переможців, після чого повинна визначити дату проведення першої сесії міської ради Тернополя нового скликання.

– Кандидати отримують повідомлення про те, що вони пройшли, вони збирають документи, дається термін до двох тижнів на всю цю процедуру. Існує ще така ситуація, що пройшли депутати як до міської ради, так і до обласної ради. Є депутати, які пройшли до районної ради, селищних рад. тобто люди зараз повинні визначитися куди вони йдуть, в яку саме раду, там якщо вони йдуть, до приклад,у на обласну раду, вони повинні тоді з міста знятись. І відповідно наступна людина згідно рейтингового списку відповідної політичної партії попадає в склад міської ради. Коли всі документи будуть зібрані, ми назначаємо дату першої сесії і міська рада вже працює в новому скликанні, в новому складі, – говорить заступник голови Тернопільської міської виборчої комісії Андрій Душак.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here