додому суспільство Судове засідання по кримінальному провадженні щодо захоплення адмінбудівлі ОДА відбудеться 6 лютого

Судове засідання по кримінальному провадженні щодо захоплення адмінбудівлі ОДА відбудеться 6 лютого

404

Чи зможуть законно залишитися протестуючі у Білому домі в Тернополі, суд вирішуватиме 6 лютого. Сьогодні відбулося попереднє слухання у Тернопільському міськрайонному суді щодо перешкоджання працівникам облдержадміністрації у виконанні їх професійних обов'язків. Позивачем виступив перший заступник Прокурора Тернопільської області, відповідачами – Володимир Стаюра, Олександр Башта та обласні осередки ВО "Свобода", політичної партії "УДАР Віталія Кличка" і ВО "Батьківщина".

Наталія Осядач, старший прокурор відділу представництва інтересів громадян та держави у судах Прокуратури області: "Позов подано прокуратурою області в порядку представництва інтересів держави у зв'язку з тим, що обласній адміністрації і іншим державним органам і установам, які знаходяться за юридичною адресою по Грушевського, 8, чиняться перешкоди у користуванні цими приміщеннями для належного виконання покладених на них обов'язків. У зв'язку з наведеним, захищаючи в першу чергу інтереси держави, для того, щоб забезпечити виконання тих обов'язків, які мають виконуватись тими органами, і подано вказаний позов. Станом на даний час справа слухається".

Володимир Стаюра, відповідач, керівник Штабу національного спротиву Тернопільщини: "Нам вже один раз забороняли з'являтися в обласній раді, нам зараз якби і другий раз стараються щось заборонити. Ми говоримо про одне, ми не перешкоджаємо діяльності Тернопільскої обласної державної адміністрації, ми з радістю готові побачити Хоптяна Валентина Антоновича, ми на нього чекаємо і виловлюємо три місяця. Їхні позови до нас, про то, що ми щось їм блокуємо, забороняємо, це є все неправдиві дані".

На попередньому слуханні справи суд за клопотаннями сторін прийняв докази і визначив свідків. Судове засідання по суті Тернопільський міськрайонний суд призначив на четвер, 6 лютого. Початок о 10.