![1707228031_425010911_3501738196745433_1801214511918466129_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/1707228031_425010911_3501738196745433_1801214511918466129_n-640x993.jpg)
Максим Королішин, який навчається за спеціальністю «Облік і оподаткування» у ЗУНУ, нагороджений відзнакою «Волонтерська доблесть».
Максим із перших днів війни активно займається волонтерською діяльністю. Він реалізовував збори необхідних речей у Нідерландах, привозив гуманітарну допомогу й вантаж в Україну, виступав організатором та співорганізатором благодійних турнірів з мініфутболу, де збирають гроші на дрони-камікадзе, автомобілі, шини і запчастини для ЗСУ.