додому культура Струсівська заслужена капела бандуристів України відзначила ювілей на тернопільській сцені

Струсівська заслужена капела бандуристів України відзначила ювілей на тернопільській сцені

1275

Своє шістдесятиріччя Струсівська заслужена капела бандуристів України відзначила на Тернопільській сцені.  Митці вразили глядачів досконалим виконанням фольклорних та авторських пісень.

Струсівська Національна заслужена капела бандуристів України “Кобзар” відсвяткувала своє шістдесятиріччя на сцені Тернопільського драматичного театру. Для глядачів, які завітали на ювілей, звучали кращі зразки української класики.

Бандуристи вразили глядачів досконалим виконанням фольклорних та авторських пісень. Найкраще звучання чоловічих голосів поєднувались з віртуозним акомпонементом бандур.

– Капела бандуристів – старовинний колектив. Колись в цьому колективі виступав мій батько, ще з молодих своїх років він брав активну участь.  Батька не стало. Шкода, він би до сьогодні був тут, – розповідає донька екс-учасника Струсівської Національної заслуженої капели андуристів України “Козбар” пані Марія.

У тому, що історія колективу пишеться уже шість десятиліть і щоразу з’являються нові прихильники – заслуга особливості колективу, переконаний диригент.

Цього вечора вони купались в оваціях, роздавали автографи і фотографувались зі своїми прихильниками. Телеверсію ювілейного концерту дивіться незабаром на каналі TV-4.