додому Головні Стіну та алею пам’яті загиблим в російсько-українській війні випускникам відкрили у Тернопільській...

Стіну та алею пам’яті загиблим в російсько-українській війні випускникам відкрили у Тернопільській загальноосвітній школі №18

725

У Тернопільській загальноосвітній школі № 18 відкрили стіну та алею пам’яті загиблим випускникам в російсько-українській війні. Її присвятили чотирьом захисникам – Андрію Закревському, Тарасу Польному, Андрію Петльованому та Богдану Червінському. Вони до останнього мужньо боронили Україну від російської агресії.

Син Стефанії Закревської – один з випускників загальноосвітньої школи №18. 42-річний Андрій у 2023 році долучився до лав ЗСУ. На фронті чоловік служив на посаді навідника-оператора механізованого батальйону. Та у січні цього року він загинув під час бойового завдання.

“Я не відчуваю, що він помер. Тільки дивлюся на фотографію, і весь час я бачу, що він живий, що він не вмер для мене. Кожен день ходжу до церкви, молимося, але дитина для мене жива. Він для мене ніколи не помре, він весь час буде живий”, – каже нам Стефанія Закревська, матір загиблого Героя України.

У навчальному закладі відкрили стіну пам’яті загиблим випускникам в російсько-українській війни. Школярі, вчителі та рідні військових вшанували пам’ять Андрія Закревського, Тараса Польного, Андрія Петльованого та Богдана Червінського. Бійці до останнього мужньо боронили Україну від російської агресії.

“Діти, проходячи коридором пам’яті, дивлячись на цих Героїв, будуть задумуватися над тим, як стати кращими, як зберегти цей мир, як би примножити багатства, які має наша країна. Нас чекають нелегкі часи, але ми не повинні опускати руки. Навпаки, ми повинні робити все для того, щоби стати сильнішими”, – зазначив Руслан Заброцький, директор Тернопільської ЗОШ № 18.

Крім того, на шкільному подвір’ї школярі та рідні загиблих спільно заклали алею пам’яті захисникам. У навчальному закладі найбільше мріють про те, аби стіна пам’яті не мала продовження та аби кожен український захисник повернувся додому живим.