Головна Головні Степан Барна відзвітував за рік роботи на посаді голови Тернопільської ОДА

Степан Барна відзвітував за рік роботи на посаді голови Тернопільської ОДА

403

vlcsnap-2016-04-12-17h00m52s894Допомога бійцям та їх родинам,  інвестиції та міжнародна співпраця, розвиток сільського господарства і гуманітарного сектору, а також реформи – саме ці основні напрямки  називає пріоритетними у роботі своєї команди голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Очільник області відзвітував за рік роботи на посаді.

Розпочав свою звітну промову голова Тернопільської ОДА із найголовнішого – допомоги армії та родинам АТО. Каже, за цей рік вдалося зробити чимало: долучились до будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО, створили координаційну раду, що керує військовими частинами області, виплатили одноразову допомогу учасникам АТО та членам сімей загиблих в рамках програми “Турбота” та багато іншого.

– Мобілізованим працівникам виплачено компенсацію середнього заробітку майже на 17,5 млн гривень. Загальна сума одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців склала 27 млн гривень. На сьогоднішній день 1137 учасників вже оформили право власності на земельні ділянки і ще 2600 особам надано дозволи на розробку землепорядної документації. Придбано квартири, увага, за рахунок обласного бюджету для трьох сімей загиблих та одного, дякувати Богу живого, учасника антитерористичної операції, – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Приділили увагу й розвитку та відбудові Тернопільщини. За останній рік відбудували 14 житлово-комунальних господарств, 9 закладів освіти, 3 – охорони здоров’я, відреконструювали Тернопільський обласний перинатальний центр “Мати і дитина”, відновили роботу 14 дитсадків, капітально відремонтували чотири паливних у навчальних закладах Шумського району та довели до ладу багато інших закладів різних спрямувань. Окрім цього на звітній конференції розповіли про розвиток сільського господарства області та промисловості. Так за 2015 рік, серед іншого, ввели в дію переробний комплекс та фруктосховище у Бучацькому районі, ввели в експлуатацію соєвий завод в Заліщицькому районі, завершили будівництво пташника у Тернопільському. Також голова Тернопільської ОДА прозвітував про інвестиції та міжнародну співпрацю.

– Ми намагаємось відкрити область для міжнародних інвестицій. Ми хочемо показати, що навіть в умовах війни, яка відбувається на Сході України ми можемо зробити економіку конкурентноздатною. Це ми можемо зробити через одну обставину – коли ми це будемо робити спільно, створюючи умови для залучення інвестицій. Коли ми для потенційних делегацій, представників посольств будем показувати, що Тернопільська область здатна до реформ. Протягом 2015 року Тернопільщину відвідало понад 30 іноземних делегацій. Прямі інвестиції -це величезне надбання нашої спільної команди. Без прямих інвестицій, без капіталовкладень нам складно говорити сьогодні про розвиток нашої економіки, – каже Степан Барна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here