додому Головні Степан Барна: Ми воюємо з професійною армією і це не можна недооцінювати

Степан Барна: Ми воюємо з професійною армією і це не можна недооцінювати

950

Росіяни продовжують штурмувати Бахмут, попри величезні втрати особового складу та військової техніки. Наш Назарій Голуб під час поїздки на Схід разом з волонтерами відвідав 10-у окремо гірсько-штурмову бригаду “Едельвейс”, яка майже десять місяців мужньо стоїть на одному із найгарячіших напрямків. Там наш кореспондент поспілкувався з військовим 10-ої бригади, у минулому – головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною про ситуацію на Бахмутському напрямку.

Нам з волонтерами вдалося добратись до наших захисників, які перебувають на Бахмутському, одному із найгарячіших напрямків Сходу. Там ми зустрілися із 10-ою окремо гірсько-штурмовою бригадою «Едельвейс», яка впродовж майже десяти місяців мужньо стоїть на Бахмутському напрямку. І під час нашого перебування звуки вибухів ні на мить не вщухали. Волонтерам під такий “музичний супровід” вдалося передати нашим військовим, бушлати, одяг, фрукти та супутникову антену. Захисники запросили нас на смачний обід та показали, в яких умовах живуть.

Яка насправді ситуація на Бахмутському напрямку, який настрій у бійців, розповів військовослужбовець 10-ої бригади “Едельвейс”, колишній очільник області Степан Барна.

Степан Барна розповідає, Бахмут – одне з найважливіших міст на Донбасі. Саме тут зараз зосереджені головні зусилля російської армії, яка вже багато місяців кидає величезні сили задля взяття міста. Бахмут – стратегічне місто, від нього йде дорога на Часів Яр, який був і є полігоном ЗСУ. З Бахмута ж йдуть дороги на Слов’янськ і Костянтинівку. Попри всі атаки на позиції українських оборонців, які йдуть з 24 лютого, українська армія мужньо відстоює свої позиції.

І хоч ситуація під Бахмутом вкрай важка, є велика перевага у кількості людей та бойової техніки, наші воїни мужньо та незламно стоять на захисті.