додому суспільство Справу щодо перешкоджання працівникам ОДА сьогодні продовжили розглядати у суді

Справу щодо перешкоджання працівникам ОДА сьогодні продовжили розглядати у суді

451

Тернопільський міськрайонний суд сьогодні продовжив розглядати справу щодо перешкоджання працівникам облдержадміністрації у виконанні їх професійних обов'язків. Засідання тривало впродовж дня. Натомість у тернопільському Штабі національного спротиву заявляють: яке би рішення суд не прийняв, адмінбудівлю залишати не будуть.

Тернополянка пані Олександра переконана: люди перебуваючи в Тернопільській облдержадміністрації, закону не порушують, бо зустрічаються там з обласними депутатами.

Пані Олександра, тернополянка: "Це все законно, ходити до депутатів, бо для чого нам ті депутати, щоб до них не ходити. Хто заборонить мені прийти в будь-яку адміністрацію, мені здається, що я мешканка цієї області і цього міста. Тоді, хай заберутть у мене всі права, посадять мене в тюрму і я нікуди ходити не буду".

В тернопільському міськрайонному суді слухають справу щодо перешкоджання працівникам облдержадміністрації у виконанні їх професійних обов'язків. Відповідний позов подала обласна прокуратура в порядку представництва інтересів держави. Відповідачі у справі – Володимир Стаюра, Олександр Башта обласні осередки ВО "Свобода", політичної партії "УДАР Віталія Кличка", ВО "Батьківщина" та партія "За Україну". Керівник Штабу національного спротиву Тернопільщини Володимир Стаюра каже, яке б не було рішення суду Тернопільська народна самообора не звільнятиме адмінбудівлю.

Володимир Стаюра, відповідач, керівник Штабу національного спротиву Тернопільщини: "Ми будемо в будівлі до тих пір, поки не будуть виконані всі наші вимоги. Хоптяна ми в будівлю не запустимо, в любому випадку. Я його попереджав, я казав Вам, Валентине Антоновичу, у Вас є можливість зробити те, що Ви хотіли зробити, вчинити суїцид, або як мужчина прийти, так як всі люди приходять на роботу. А ми з Вами поговоримо, якщо в нас буде сила і громада зможе Вас захистити депутати, від громади, від самосуду, то будете  захищені, якщо ні, то буде по-іншому".